Kasa fiskalna allegro

Kasa fiskalna Allegro

Kasy fiskalne Allegro dostępne na naszych aukcjach na popularnym serwisie sprzedazowym możesz sprawdzić bezpośrednio, zobacz nasze aukcje. Trwale są tam wystawione kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne.
Gdy nie ma tam produktu którego szukasz możemy go wystawić dla Ciebie. Napisz do nas.

Nasze kasy fiskalne na Allegro.pl

Wszystkie produkty na Allegro.

Kasa fiskalna allegro Kasa fiskalna Novitus Nano II Online

Novitus Nano II Online – kasa fiskalna

Nano II Online to bardzo popularna kasa fiskalna. Może pracować jako urządzenie przenośnie lub stacjonarnie. Ma niewielkie wymiary, które wpływają na czytelność wyświetlacza kasjera oraz klienta. posiada również wydajny akumulator, który zapewnia możliwość pracy bez zasilania. W związku z przepisami dotyczącymi kas online, kasa fiskalna Nano II Online także poprawnie współpracuje z Centralnym Repozytorium. Podłączenie kasy fiskalnej do internetu jest możliwe przez kabel sieciowy (LAN) lub bezprzewodowo. Kasa fiskalna Nano Online również może pracować z terminalem płatniczym, wagą lub skanerem kodów kreskowych.

Zobacz więcej.

Novitus Nano Online – kasa fiskalna allegro.

Novitus Mała Online – kasa fiskalna

Mała Online to jedna z najlepszych stacjonarnych kas fiskalnych na polskim rynku. Ponieważ jest prosta w obsłudze, kasa jest bardzo funkcjonalna. Posiada również dobrze dobrane funkcje, może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi: czytnikami, terminalami lub wagami. Z pewnością jej klasyczny wygląd podkreśla klawiatura składająca się z dużych przycisków. Dodatkowo Mała Online poprawnie współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas.

Zobacz więcej

Novitus Mała Online – kasa fiskalna allegro.

Doskonała kasa fiskalna do sprzedaży stacjonarnej. Wersja: kasa fiskalna online wifi. Może pracować jako kasa fiskalna z terminalem. Współpracuje z szufladą lub z wagą.
Kasa fiskalna Novitus Taxi Online dla taksówkarza

Novitus Vega Taxi Online – kasa fiskalna do taksówek, Ubera, Bolta

Kasa fiskalna Novitus Vega Taxi Online to profesjonalna kasa z kopią elektroniczną przeznaczona do stosowania w taksówkach, uberze, bolcie itp. Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku, dlatego można ją łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu. Dzięki temu obsługa jest wygodna, komfortowa i nie wpływa negatywnie na bezpieczeństwo jazdy. Również bez problemu można ją odłączyć i zabrać ze sobą, co ułatwi sporządzanie raportów, jak i zabezpieczy urządzenie przed kradzieżą. Dodatkowo w tym modelu kasy możliwe jest rejestrowanie dopłaty za dodatkowe usługi oraz możliwość wprowadzenia NIP-u nabywcy.

Zobacz więcej

Novitus Vega Taxi E – kasa fiskalna allegro.

Shopping Cart
Scroll to Top