Kasy fiskalne Allegro

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Jeśli interesuje Cię kasa fiskalna na allegro, zobacz nasze aukcje. Trwale są tam wystawione kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne.
Gdy nie ma tam produktu którego szukasz możemy go wystawić dla Ciebie. Napisz do nas.

Nasze kasy fiskalne na Allegro.pl

Wszystkie produkty na Allegro.

Kasa fiskalna online. Novitus Nano. Doskonała mobilna kasa fiskalna. Doskonała również do pracy stacjonarnej. 
Teraz w bardzo dobrej cenie.

Novitus Nano Online – kasa fiskalna.

Nano Online to bardzo popularna kasa fiskalna. Nano Online, może pracować jako przenośnie lub stacjonarnie. Ma niewielkie wymiary, które wpływają na czytelność wyświetlacza kasjera oraz klienta. posiada również wydajny akumulator, który zapewnia możliwość pracy bez zasilania. W związku z przepisami dotyczącymi kas online, kasa fiskalna Nano Online także poprawnie współpracuje z Centralnym Repozytorium. Podłączenie kasy fiskalnej do internetu jest możliwe przez kabel sieciowy (LAN) lub bezprzewodowo. Kasa fiskalna Nano Online również może pracować z terminalem płatniczym, wagą lub skanerem kodów kreskowych.

Zobacz więcej.

Novitus Nano Online – kasa fiskalna allegro.

Doskonała kasa fiskalna do sprzedaży stacjonarnej. Wersja: kasa fiskalna online wifi. Może pracować jako kasa fiskalna z terminalem. Współpracuje z szufladą lub z wagą.

Novitus Mała Online – kasa fiskalna.

Mała Online to jedna z najlepszych stacjonarnych kas fiskalnych na polskim rynku. Ponieważ jest prosta w obsłudze, kasa jest bardzo funkcjonalna. Posiada również dobrze dobrane funkcje, może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi: czytnikami, terminalami lub wagami. Z pewnością jej klasyczny wygląd podkreśla klawiatura składająca się z dużych przycisków. Dodatkowo Mała Online poprawnie współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas.

Zobacz więcej

Novitus Mała Online – kasa fiskalna allegro.

Novitus Vega E. Kasa fiskalna do taksówek. Kasa fiskalna do Uber. 
Idealna kasa dla taksówkarza która pracuje z taksometrami.

Novitus Vega Taxi E. – kasa fiskalna do taksówek, Ubera, Bolta.

Novitus Vega Taxi E to profesjonalna kasa fiskalna z kopią elektroniczną przeznaczona do stosowania w taksówkach, uberze, bolcie itp. Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku, dlatego można ją łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu. Dzięki temu obsługa jest wygodna, komfortowa i nie wpływa negatywnie na bezpieczeństwo jazdy. Również bez problemu można ją odłączyć i zabrać ze sobą, co ułatwi sporządzanie raportów, jak i zabezpieczy urządzenie przed kradzieżą. Dodatkowo w tym modelu kasy możliwe jest rejestrowanie dopłaty za dodatkowe usługi oraz możliwość wprowadzenia NIP-u nabywcy.

Zobacz więcej

Novitus Vega Taxi E – kasa fiskalna allegro.