Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Novitus Nano Online to bardzo popularna kasa fiskalna. Nano Online, może pracować jako przenośna lub stacjonarna (mobilna kasa fiskalna). Ma niewielkie wymiary i czytelne wyświetlacze kasjera oraz klienta. Posiada wydajny akumulator który zapewnia możliwość pracy bez zasilania. Zgodnie z przepisami dotyczącymi kas online, kasa fiskalna Nano Online poprawnie współpracuje z z Centralnym Repozytorium. Podłączenie kasy fiskalnej do internetu jest możliwe poprzez kabel sieciowy (LAN) lub bezprzewodowo. Kasa fiskalna Nano Online może pracować z terminalem płatniczym, wagą lub skanerem kodów kreskowych.

Kasa fiskalna Novitus Nano Online
Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Novitus Nano Online to jedna z najlepszych kas fiskalnych na polskim rynku. Jest to bardzo funkcjonalna kasa, która jest jednocześnie prosta w obsłudze.

Posiada większość cech dobrej kasy fiskalnej. Przede wszystkim jest bardzo prosta w obsłudze. Posiada dobrze dobrane funkcje. Dodatkowo może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi: czytnikami, terminalami lub wagami. Ma ciekawy wygląd, który podkreśla zalety kasy fiskalnej. Cechy kasy Novitus Nano powodują, że jest to tania kasa fiskalna. Jeśli to twoja pierwsza kasa fiskalna to możesz starać się o zwrot z urzędu skarbowego w kwocie 700 zł.

Kasa fiskalna Novitus Nano sprawdzi się w każdej branży. Kasa Nano Online może pracować jako kasa stacjonarna lub mobilna. Jest to znakomita kasa fiskalna dla prawnika, dla lekarza lub do wulkanizacji. Podobnie sprawdzi się doskonale jako kasa dla fryzjera lub kosmetyczki. Novitus Nano Online może służyć jako kasa fiskalna do gastronomii, w szczególności w małych punktach usługowych.

Kasa NANO Online jest najlepiej zaprojektowaną kasą na polskim rynku! Doświadczenie firmy Novitus zapewnia stabilność pracy i zgodność z przepisami. Dlatego ta kasa fiskalna posiada ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary.  Podobnie wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.

NANO online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy. Dodatkowo pamięć fiskalna jest teraz bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. 

Kasa fiskalna Novitus Nano — szczegóły

Kasa fiskalna NANO online to wszechstronna kasa fiskalna, przeznaczona do pracy stacjonarnej, jak również w terenie. Innymi słowy Novitus Nano Online spełnia warunki określone w przepisach dotyczących kas rejestrujących Online w Polsce.

Kopia paragonu przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do kopii paragonów oraz zestawień z pracy kasy jest możliwy za pomocą dedykowanej aplikacji.

Niewielkie gabaryty kasy fiskalnej Novitus NANO online kierują ją do odbiorców posiadających małe i średnie sklepy lub punkty usługowe.

Przede wszystkim pomimo bardzo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dodatkowo wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. funkcja obsługi wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

Kasa fiskalna Novitus NANO online posiada bardzo wydajny akumulator – bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Na przykład jest to bardzo ważne dla użytkowników pracujących w terenie lub na bazarach, eventach.

Kasa może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. NANO online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu. Dodatkowo nazwy produktów mogą mieć do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

Kasa fiskalna Novitus Nano – długodystansowiec wśród urządzeń fiskalnych

W mobilnym urządzeniu obok jego funkcji bardzo ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i pojemność baterii. Właśnie dlatego NANO online potrafi bez zasilacza wydrukować nawet do 3 000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania. Energię zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah. Użytkownik może dowolnie ustawiać parametry wyłączania kasy fiskalnej. Dla wygody użytkownika kasę fiskalną zaprojektowano tak, ze na przykład akumulator kasy jest wymienny i można w dowolnym momencie odłączyć go od kasy i ładować poza kasą. Dlatego podczas ładowania można pracować na zapasowym akumulatorze.

Na Novitus Nano możesz pracować w każdych warunkach

Ergonomiczna klawiatura to podstawa sprawnej obsługi. Jednak NANO online robi więcej, posiada klawiaturę podświetlaną, która ułatwia pracę nawet w całkowitej ciemności. Podobnie zadbano o powierzchnie klawiatury, która zabezpiecza urządzenie przed niekorzystnymi warunkami otoczenia. Innymi słowy podświetlana, kolorowa klawiatura kasy powoduje, że obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna. Klawiatura jest idealnie skomponowana z nowymi wyświetlaczami graficznymi LCD o rozdzielczościach 192×48 px.

Klawiatura wyposażona jest w 4 klawisze funkcyjne F1 – F4, które mogą być oprogramowane jako klawisze szybkiej sprzedaży lub skróty do poszczególnych funkcji kasy.

Kasa fiskalna Novitus Nano posiada wiele złącz komunikacyjnych

Złącze komunikacyjne LAN, RS232 oraz USB w standardzie i bez dodatkowych modułów. Każda kasa fiskalna NANO online może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych. Dodatkowo możliwa jest praca z terminalem płatniczym lub pinpadem. Dlatego kasa Novitus staję się wtedy kasa fiskalna z terminalem. Co więcej kasa samodzielnie komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Złącza komunikacyjne można zabezpieczyć nakładką, która nie pozwoli na ich zabrudzenie czy też zalanie.

W kasie Novitus Nano bez problemu zainstalować można dodatkowe moduły łączności (tzw. dongle), m.in. WiFi, BT, modem 3G/LTE. Dlatego można pracować mobilnie i korzystać ze skanera BT bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Pojemna baza towarowa kasy fiskalnej pomieści cały asortyment

Kasa fiskalna Novitus może „rosnąć wraz z firmą”. Novitus NANO online posiada rozbudowaną bazę towarową, która pomieści wszystkie artykułu małego sklepu, a długa nazwa towaru lub usługi w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie. Wykorzystaj aż 20.000 PLU.

Połącz kasę fiskalną z systemem „chmurowym”

NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

Kasa fiskalna z terminalem płatniczym ? To nie problem

Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą protokołu ECR-EFT narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych Online’owych. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z terminalami przenośnymi typu MPos.

POWER DUO – Kasa NANO Online z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie — kasa fiskalna łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Dlatego oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

Ile kosztuje kasa fiskalna online Novitus Nano?

Kosztuje mało. Cena kasy fiskalnej online nie powinna być rozpatrywana w kategorii absolutnej. Z kasą fiskalną będziesz miał kontakt przynajmniej przez 5 lat. 5 lat czyli 60 miesięcy. Przy cenie kasy na poziomie 1450 zł netto jest to 24 zł netto miesięcznie. Wybierając urządzenie na lata rozważ cenę kasy oraz jej funkcję, jakość podzespołów i markę producenta. Może warto zapłacić 24 zł miesięcznie za doskonałą kasę fiskalną Novitus Nano. Kupując kasę 300 zł netto tańszą, oszczędzisz tylko 5 zł netto miesięcznie.

Zadzwoń do nas

Shopping Cart
Scroll to Top