, ,

Kasa fiskalna Novitus LINK Online z zaawansowanymi funkcjami

1.490,00 

Kasa fiskalna Novitus LINK Online

To kasa fiskalna dla małych i średnich punktów usługowych. Obszerna baza towarowa oraz wiele zaawansowanych funkcji pozwalają zbudować efektywny system sprzedaży.

Do kasy można podłączyć czytnik kodów, szufladę, wagę, klawiaturę, terminal płatniczy, a także monitoring.

————————————————————————

Funkcjonalność ukryta w niewielkim urządzeniu

 

Kiedy kasa fiskalna 2020 lub 2021 będzie za chwilę twoją codziennością, dobrze zastanów się nad wyborem urządzenia.  Jaka kasa fiskalna online ma zaawansowane funkcje i parametry techniczne, które pozwalają dostosować ją do każdego rodzaju działalności? Kasa fiskalna Novitus!

Urządzenie zostało wyposażona w nowoczesny procesor i ogromną pamięć.

Już nie musisz przetrzymywać kopii wydruków na oddzielnym urządzeniu. Wszystkie paragony, wydruki niefiskalne, zwroty oraz raporty o nadzwyczajnych zdarzeniach są magazynowane w pamięci urządzenia.

Wspomniana pamięć wystarcza na kilka lat nieprzerwanej działalności.

Kopie raportów i paragonów można w razie potrzeby wydrukować lub podejrzeć na komputerze. Pomoże w tym specjalne oprogramowanie – dostarczone razem z urządzeniem.

Kasa fiskalna LINK Online spełnia wszystkie wymogi i warunki techniczne, które zostały sformułowane w odpowiednich przepisach prawnych.

Urządzenie jest praktycznie samoobsługowe. Samodzielnie łączy się z CRK i przesyła dane zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Kasa fiskalna Novitus LINK Online
Kasa fiskalna Novitus LINK Online

Efektywny system sprzedaży

Kiedy kasa fiskalna ma wystarczająco dużą bazę towarową, twoje możliwości są nieograniczone. A wraz z rozwojem firmy, nie musisz kupować nowego urządzenia. Wystarczy, że wprowadzisz do urządzenia nowe produkty. Kasa fiskalna Novitus LINK Online ma bazę towarową, która pomieści nawet 20000 towarów.

Dodatkową zaletą jest możliwość tworzenia zestawów, np. produkt + produkt.

Funkcja ta jest niezwykle przydatna przede wszystkim podczas różnego rodzaju promocji. Klienci o wiele chętniej kupują więcej, jeśli mogą skorzystać z oferty dwa w cenie jednego. Lub gdy podczas zakupu dwóch produktów, otrzymują zniżkę.

Kasa fiskalna Novitus może zarejestrować aż 32 kasjerów. Każdemu z nich możesz nadać różne uprawnienia. Dzięki temu wyróżnisz zwykłych kasjerów i kierowników zmiany, którzy mogą generować raporty fiskalne i niefiskalne.

Kasa fiskalna online tej klasy posiada wiele złącz komunikacyjnych. Przynajmniej jedno z nich jest odpowiedzią na pytanie – jak podłączyć kasę fiskalną Novitus do komputera. Oprócz tradycyjnego PC czy laptopa, kasa doskonale współpracuje z szufladą kasjerską, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i kamerami monitoringu.

Ta ostatnia opcja pozwala nie tylko na kontrolę kasjerów, ale też niepożądanych zdarzeń, jak na przykład kradzież.

Nieograniczona kasa fiskalna Novitus Link Online

Kasa fiskalna Novitus LINK Online posiada wygodne, duże klawisze i aż 8 przycisków funkcyjnych. Dzięki temu możesz stworzyć skróty klawiszowe do dowolnej funkcji lub pozycji dostępnej w menu kasy. Skróty te działają identycznie jak skróty na tradycyjnej klawiaturze komputerowej. Dlatego na pewno nie będziesz mieć problemów z ich obsługą.

Co jest jej dodatkową zaletą?

Klawiatura została stworzona tak, by była odporna na zalanie.

Ta kasa fiskalna została wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Fakt ten sprawia, że urządzenie sprawdzi się w wielu formach działalności. Funkcje BUS-owe ułatwiają sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach. I tym samym Kasa fiskalna Novitus LINK Online może być wykorzystywana w firmach związanych z transportem i komunikacją – lokalną lub międzymiastową.

Funkcje

Funkcje czasowe pozwalają na realizację usług okresowych, takich jak opłata za miejsce parkingowe czy wypożyczenie sprzętu, np. fotograficznego lub sportowego. Takie usługi czasowe nie muszą być twoją główną działalnością, ale mogą stanowić jej znaczącą część.

Przykładowo – możesz mieć sklep z ubraniami wieczorowymi, które klienci mogą kupić lub wypożyczyć.

Odpowiednie zaprogramowanie funkcji czasowych sprawi, że taka usługa będzie możliwa, a ty wyjdziesz do klienta z dodatkową ofertą. Wiesz już jak podłączyć kasę fiskalną Novitus do komputera, ale co z PIN Padem?

Kasa fiskalna Novitus LINK Online - kolory
Kasa fiskalna Novitus LINK Online – kolory

Kasa fiskalna z terminalem

Obecnie większość klientów płaci za produkty i usługi bezgotówkowo. Dlatego tak ważne jest, by dać im taką możliwość. Kasa fiskalna Novitus LINK Online to kasa fiskalna z terminalem płatniczym. Wystarczy podłączyć do niej czytnik PIN Pad i gotowe.

Kasa fiskalna online ma jeszcze jedną przydatną funkcję. Docenią ją zwłaszcza właściciele sklepów monopolowych. Kasa fiskalna Novitus LINK Online pozwala na generowanie raportów akcyzowych. Dzięki nim zsumujesz sprzedaż alkoholu – co jest szczególnie przydatne, gdy chcesz przedłużyć koncesję.

Reklama na paragonie

Kto nie zna powiedzenia, że reklama jest dźwignią handlu? Jeśli chcesz przedłużyć kontakt klienta z twoją marką, wykorzystaj do tego paragon. W nagłówku możesz umieścić logo lub swoje dane kontaktowe, a w stopce dowolne grafiki reklamowe.

Kasa fiskalna Novitus LINK Online pozwala również na drukowanie kodów rabatowych, biletów, zwrotów i potwierdzeń za wypłacenie kaucji za butelki zwrotne. Jak widzisz, kasa fiskalna online to wiele możliwości – nie tylko rozliczeniowych, ale też marketingowych. Postaraj się je wykorzystać, a prowadzenie biznesu będzie o wiele prostsze.

Kasa fiskalna Novitus LINK Online
Novitus LINK Online – drukowanie

Kasa fiskalna Novitus LINK Online – cena

Jak prezentuje się kasa fiskalna online cena? Wszechstronność, multifunkcyjność oraz wyśrubowane możliwości techniczne sprawiają, że kasa fiskalna LINK Online nie należy do najtańszych. I to jest najbardziej szczera odpowiedź na pytanie – ile kosztuje kasa fiskalna online.

Jednak, jeśli jesteś zainteresowany zakupem, masz kilka opcji, z których warto skorzystać.

Osobom po raz pierwszy kupującym kasę fiskalną przysługuje zwrot z Urzędu Skarbowego w kwocie nawet 700 zł. To duża ulga, która sprawia, że kasa fiskalna cena nie jest tak wysoka. Dlatego warto z tego skorzystać.

Jeśli to twoja kolejna kasa fiskalna, skontaktuj się z nami i negocjuj cenę urządzenia lub innych usług – programowania kasy czy fiskalizacji.

———————————————————————–

Dane techniczne

Nazwa:
LINK ONLINE
Typ:
kasa fiskalna
Przeznaczenie:
małe, średnie, duże i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
PARAMETRY URZĄDZENIA
Liczba towarów:
20 000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba kodów dowiązanych:
1 000
Liczba grup towarowych:
100
Liczba kasjerów:
32
Rabaty/narzuty:
tak
Pojemność bufora ON-LINE:
20 000
Opakowania:
64
Nazwa towaru:
40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj:
Easy load
Typ:
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:
57 mm, długość rolki: do 30 mb
KLAWIATURA
Rodzaj:
alfanumeryczna, switchowa
Liczba klawiszy:
20 + 8 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży
Klawisze szybkiej sprzedaży:
16 (8 w dwóch poziomach) + 10 w trybie „szybka sprzedaż”
WYŚWIETLACZE
Klient:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 pikseli
Kasjer:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne:
1 x RS232, 3 x USB host (A), 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą:
aktywna oraz pasywna, 6-24V
ZASILANIE
Z sieci:
zasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A
Awaryjne:
wbudowany akumulator żelowy 6V, 1,3 Ah
WYMIARY
Szerokość/wysokość/głębokość:
195 x 67 x 216 mm
Waga:
1 kg

Do pobrania

Instrukcja obsługi. Pobierz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasa fiskalna Novitus LINK Online z zaawansowanymi funkcjami”
Shopping Cart
Scroll to Top