Sale!
, ,

Kasa fiskalna Novitus Mała Online

Original price was: 1.450,00 zł.Current price is: 1.399,00 zł.

Kasa fiskalna Novitus Mała Online to jedna z najlepszych stacjonarnych kas fiskalnych na polskim rynku.

Jest to bardzo funkcjonalna kasa, która jest jednocześnie prosta w obsłudze.

Posiada większość cech dobrej kasy fiskalnej. Jest bardzo prosta w obsłudze. Posiada dobrze dobrane funkcje. Może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi: czytnikami, terminalami lub wagami. Ma klasyczny wygląd, który podkreśla klawiatura składająca się z dużych przycisków.

 

Uwzględniają funkcję tej kasy, cena zakupu jest niska. Jeśli to twoja pierwsza kasa fiskalna postaraj się o zwrot z urzędu skarbowego w kwocie 700 zł.

Kasa fiskalna Novitus Mała Online- zastosowanie

Kasa fiskalna Novitus Mała Online sprawdzi się w każdej branży. Kasa Mała Online jest kasą stacjonarną, do działania niezbędne jest zasilanie 230 V. Posiada awaryjny akumulator, który możesz wykorzystać w podstawowych wydrukach. Jest to znakomita kasa do małych sklepów ale także do punktów usługowych. Zatem sprawdzi się doskonale jako kasa dla fryzjera lub kosmetyczki.

Kasa fiskalna Novitus Mała Online
Kasa fiskalna Novitus Mała Online

Kasa fiskalna Novitus Mała Online polecana jest również jako kasa fiskalna do gastronomii, w szczególności w małych punktach usługowych.

Jakie przepisy spełnia kasa fiskalna Novitus Mała Online?

Kasy fiskalne Novitus Online to najnowsze produkty. Kasa Novitus Mała Online spełnia wymagania przepisów dotyczących kas fiskalnych. Kasa współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas. Połącz kasę do interetu za pomocą kabla i sieci komputerowej. Kasa fiskalna może łączyć się z internetem za pomocą technologii bezprzewodowych, stając się wtedy kasą fiskalną online WiFi.

Ta kasa fiskalna pozwala na dodawanie do paragonu informacji, np. NIP-u podatnika.

Szybka obsługa kasy Novitus Mała

Wygodna klawiatura kasy fiskalnej gwarantuje szybką obsługę. Klawiatura kasy Novitus Mała Online posiada przyciski o małym „skoku”. Przyciski te przypominają stosowane w starych kasach przyciski kontaktronowe. Może to mieć znaczenie, gdy kasjerzy są przyzwyczajeni do starszych kas fiskalnych. Funkcję przypisane do przycisków są również czytelnie oznaczone.

Na klawiaturze możesz wprowadzać znaki lub cyfry. Dołączana do kasy fiskalnej online instrukcja obsługi zawiera jedną stronę. Są tam opisane wszystkie warianty obsługi kasy. Jest dostępna również pełna instrukcja obsługi.

Mechanizm drukujący paragony fiskalne i raporty typu „wrzuć i pracuj”

Mechanizm drukujący w kasie fiskalnej to jeden z najważniejszych podzespołów. Kasa Novitus Mała wyposażona jest w szybko drukujący mechanizm firmy Fujitsu, który zapewni ci krótki czas wydruku paragonu aby szybciej obsługiwać klientów. Zastosowany mechanizm jest bardzo wytrzymały.

Papier termiczny do wydruków ma szerokość 57 mm i długość 30m.

Wymiana papieru jest błyskawiczna. Zmiana polega na otwarciu pokrywy drukarki i wrzuceniu nowej rolki papieru. Do paragonu możesz dodać reklamy lub teksty reklamowe dla klientów.

Kasa fiskalna Novitus Mała Online
Klasyczna kasa fiskalna Novitus Mała Online posiada wygodne złącza do podłączenia dodatkowego wyposażenia.

Komunikacja z urządzeniami dodatkowymi

Kasa fiskalna Novitus Mała Online ma możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń. Bez problemu podłączysz do kasy czytnik kodów kreskowych jak również szufladę. Kasa Novitus Mała połączysz również z terminalami płatniczymi lub pinpasem. Idealnie współpracuje z terminalami firmy PayTel. W ich przypadku wystarczy podłączyć do kasy pinpad.

Całą obsługę płatności zrealizujesz za pomocą funkcji kasy Novitus Mała i można wtedy powiedzieć, że jest to kasa fiskalna z terminalem płatniczym.

Baza towarowa kasy fiskalnej

Baza towarowa w kasie fiskalnej to lista produktów i usług, które oferujesz. Pojemność bazy towarowej Novitus Mała to 20000 towarów które możesz podzielić na grupy towarowe. Dzięki takiej organizacji towarów łatwo skatalogujesz cały asortyment. Opis towaru lub usługi może mieć do 40 znaków. Dzięki temu każdy twój produkt będzie miał unikatową i czytelną nazwę.

Elektroniczna kopia paragonów w kasie Novitus Mała Online

Kopia elektroniczna w kasie rejestrującej to elektroniczne archiwum paragonów i raportów. Dotychczas kopię paragonów fiskalnych drukowałeś i archiwizowałeś. W kasie fiskalnej z kopią elektroniczną dane te zapisywane są w pamięci kasy. Możesz te dane przeglądać lub wydrukować wybrany okres.

Kopia elektroniczna zwiększa funkcjonalność kasy i obniża koszty eksploatacji.

Wzornictwo

Kasa fiskalna Novitus Mała Online wyglądem nawiązuje do produkowanych wiele lat temu kas. Przyciski są identyczne ze stosowanymi w klawiaturach komputerowych. Kasa jest mała, wygląda ładnie, a zarazem funkcjonalnie.

Waga1 kg
Wymiary19 × 215 × 105 cm

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE
Nazwa:
MAŁA ONLINE
Typ:
kasa fiskalna
Przeznaczenie:
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
PARAMETRY URZĄDZENIA
Liczba towarów:
20 000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba grup towarowych:
100
Liczba kasjerów:
32
Rabaty/narzuty:
tak
Pojemność bufora ON-LINE:
20 000
Opakowania:
64
Nazwa towaru:
40 znaków
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj:
termiczny, typu clamshell
Typ:
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:
57 mm
KLAWIATURA
Rodzaj:
mechaniczna, switchowa
Liczba klawiszy:
19
Klawisze szybkiej sprzedaży:
10 w trybie „szybka sprzedaż”
WYŚWIETLACZE
Klient:
LCD graficzny podświetlany, 192×48 pikseli
Kasjer:
LCD graficzny podświetlany, 192×48 pikseli
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne:
1 x RS232, 3 x USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM 3
Sterowanie szufladą:
tak (aktywna)
ZASILANIE
Z sieci:
230 V / 12V 2A, zasilacz zewnętrzny
Awaryjne:
akumulator 6V, 3Ah
WYMIARY
Szerokość/wysokość/głębokość:
194 x 105 x 215 mm
Waga:
1,5 kg

Instrukcja obsługi

Skrócona instrukcja kasy fiskalnej Novitus Nano Online – pobierz

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top