, , ,

Kasa fiskalna Novitus Nano Online – Bestseller – dostępna.

1.490,00 

Kasa fiskalna Novitus Nano Online to jedna z najlepszych kas fiskalnych do pracy stacjonarnej i mobilnej. Dlatego od kilku sezonów jest to bestseller sprzedaży. Posiada mechanizm drukujący typu “wrzuć i pracuj”, wydajny akumulator i elektroniczne archiwum paragonów.

Ta kasa fiskalna online samodzielnie łączy się z CRK.

Kasa fiskalna Novitus nano Online
Kasa fiskalna

Jaka kasa fiskalna będzie najlepsza i do której branży pasuje Nano Online?

Tak naprawdę kasa fiskalna Novitus Nano online może być wykorzystywana w każdej branży. Dlatego doskonale sprawdza się zarówno jako urządzenie stacjonarne i mobilne. Ta elektroniczna kasa fiskalna doskonale pracować w gabinecie kosmetycznym, dentystycznym czy lekarskim. Ułatwi wystawianie rachunków przez fryzjerów, prawników, wulkanizatorów, pracowników kiosków oraz małych i średnich punktów usługowych. Novitus Nano Online może służyć też jako kasa fiskalna w małej gastronomii.

 

Kasa fiskalna Novitus Nano – jedno z najlepiej zaprojektowanych urządzeń na rynku

Kasa fiskalna co to? Novitus Nano to bardzo nowoczesna kasa fiskalna, która jest bardzo prosta w obsłudze. Jej główną cechą jest wszechstronność i dobrze dobrane funkcje, takie jak: obsługa wielu walut, usługa BUS, wypożyczalni i parkingów. Podświetlana klawiatura umożliwia pracę w nawet najmniej korzystnych warunkach. Producent umożliwił również podłączenie do kasy wagi, czytnika, skanera lub terminala — dzięki czemu jest to kasa fiskalna z terminalem.

Szybka obsługa

Prowadzisz własny biznes i wciąż nie możesz podjąć decyzji, jaka kasa fiskalna sprawdzi się w twojej działalności? Być może do kasy fiskalnej Novitus przekona cię szybka i sprawna obsługa. Wygodna i podświetlana klawiatura kasy pozwala na obsługę w nawet najsłabszych warunkach oświetleniowych. Przyciski są łatwo wyczuwalne, dzięki czemu kasjer może intuicyjnie przyjąć płatność i wydać paragon.

Baza towarowa

Kasa fiskalna Novitus pomieści bazę wielkości 20000 towarów. A to oznacza, że lista produktów i usług, które zaoferujesz w swojej działalności, może być naprawdę długa. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak działa kasa fiskalna tej klasy, przedstawiamy kilka faktów.

Bazę towarową można podzielić na 100 różnych grup towarowych. Dzięki takiej organizacji z łatwością skatalogujesz cały asortyment. Każdy z produktów lub każda z usług ma unikatową i czytelną nazwę oraz liczący do 40 znaków opis. To wszystko sprawia, że ta kasa fiskalna online dostosuje się do potrzeb twojego biznesu i pozwoli ci na efektywny rozwój.

Mechanizm typu “wrzuć i pracuj”, który drukuje paragony fiskalne i raporty

Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” zapewniający szybką wymianę papieru. koszyk
Kasa fiskalna online Novitus Nano. Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” zapewniający szybką wymianę papieru.

Zastanawiasz się nad tym, kasa fiskalna jak działa? Kasa fiskalna Novitus została wyposażona w szybko drukujący, japoński mechanizm Fujitsu. To niezwykle istotna informacja, bo mechanizm drukujący to jeden z ważniejszych podzespołów. Dzięki niemu czas wydruku paragonu znacząco się skraca, obsługa klientów jest szybsza i o wiele bardziej wydajna. Zastosowany mechanizm jest wytrzymały, a używany w nim papier termiczny do wydruków ma wygodną szerokość 57 mm i długość 30 metrów bieżących. Takie wymiary pozwalają na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

A gdy rolka się skończy, jej wymiana zajmie zaledwie kilka sekund. Nowy papier zakłada się błyskawicznie. Ponieważ wystarczy otworzyć pokrywę drukarki i po prostu wrzucić nową rolkę. Ważnym aspektem jest fakt że paragony możesz uatrakcyjnić, drukując logo, nazwę firmy, reklamy partnerów lub własne teksty reklamowe dla klientów.

Nie trzeba się zastanawiać jak obsługiwać kasę fiskalną.

Klawiatura kasy Novitus Nano Online posiada przyciski o małym “skoku”. Funkcje do nich przypisane są czytelnie oznaczone, a na klawiaturze można wprowadzać zarówno znaki, jak i cyfry. To wszystko sprawi, że twoja praca będzie o wiele przyjemniejsza.

Do kasy fiskalnej online jest dołączona instrukcja o objętości jednej strony. Mieszczą się na niej wszystkie warianty obsługi kasy. Ale jeśli coś nie będzie dla ciebie jasne, zawsze możesz zajrzeć do pełnej instrukcji obsługi.

Elektroniczna kopia paragonów

Jest to elektroniczne archiwum paragonów i raportów. Kasa fiskalna Novitus zapisuje wszystkie kopie fiskalne w swojej pamięci. Później możesz te dane przeglądać i wydrukować. W związku z tym ta funkcja przydaje się do porównywania wyników finansowych i analizy sprzedaży. Godnym uwagi jest fakt że do niedawna kopie paragonów fiskalnych były archiwizowane przez podatnika. Prawdopodobnie dzięki wprowadzeniu kopii elektronicznej kasa fiskalna zwiększyła swoją funkcjonalność i obniżyła koszty eksploatacji.

Wydajny akumulator kasy fiskalnej

Ważnym aspektem jest, że mobilna kasa fiskalna Novitus Nano Online posiada mocny, wymienny akumulator, który ładuje się podczas pracy kasy fiskalnej. W pełni naładowany pozwala wydrukować nawet 3000 paragonów. Akumulator można naładować w kasie lub poza nią. Jeśli twoja kasa fiskalna codziennie pracuje przez wiele godzin mobilnie, pomyśl o zakupie drugiego akumulatora.

Kasa fiskalna z terminalem i innymi urządzeniami dodatkowymi

Jak podłączyć kasę fiskalną Novitus do komputera? Bardzo prosto, ponieważ Novitus Nano posiada w standardzie złącza komunikacyjne LAN i USB, za które nie trzeba dodatkowo dopłacać. Dzięki temu kasa fiskalna online bez problemu może współpracować z komputerem, wagą, czytnikiem kodów kreskowych czy szufladą. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych modułów. Jednocześnie Novitus Nano to także kasa fiskalna z terminalem. Dlatego wystarczy podłączyć do niej pinpad firmy PayTel i można obsługiwać klientów, którzy coraz chętniej płacą kartami.

Wzornictwo

Kasa fiskalna co to, to nie tylko użyteczne funkcje, ale też element wizerunkowy. Jaka kasa fiskalna online ma jedno i drugie? Novitus Nano online to niezwykle udane połączenie nowoczesnych technologii i współczesnego designu. Ta kasa fiskalna jest niewielka, ładna i bardzo funkcjonalna. Jej ciekawy wygląd i wszechstronność użytkowania sprawiają, że nie jest to tania kasa fiskalna. Jednak, jeśli jest to twoja pierwsza kasa fiskalna, możesz starać się zwrot z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł. Zastanawiasz się, gdzie kupić kasę fiskalną? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy wszystkie wątpliwości — kasa fiskalna ile kosztuje, jaki model wybrać – pomożemy sfinalizować transakcję

Waga1 kg
Wymiary30 × 20 × 15 cm

Dane techniczne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasa fiskalna Novitus Nano Online – Bestseller – dostępna.”

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top