,

Kasa fiskalna Novitus Next Online

2.390,00 

Kasa fiskalna Novitus Next Online


Jak działa nowoczesna kasa fiskalna Novitus NEXT Online z dotykowym tabletem?

Paragony, raporty i pozostałe dane są systematycznie wysyłane do CRK. Kopie dokumentów fiskalnych zapisują się w pamięci wewnętrznej (Next to kasa z elektroniczną kopią paragonów). Dane można bardzo szybko wydrukować lub przeglądać.

Novitus NEXT można podłączyć do systemu NoviCloud i zarządzać kasą fiskalną z każdego miejsca na świecie. Rozwiązanie to pozwoli ci zarządzać towarami, kontrahentami i cenami poszczególnych produktów, gdy nie ma cię na miejscu w firmie.

Twoje dane są systematycznie archiwizowane – dzięki temu masz zagwarantowane bezpieczeństwo i możliwość analizowania.

Kasa fiskalna Novitus Next Online
Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna Novitus Next Online może być połączona kablem USB z PIN Padem, np. firmy PayTel. Podczas płatności nie trzeba wpisywać kwoty na terminalu – wszystko dzieje się automatycznie, a możliwe błędy kasjerskie zostają wyeliminowane. Wtedy kasa Novitus NEXT staję się kasą fiskalną z terminalem.

Co to jest kasa fiskalna online?

Jest to urządzenie, które bezpośrednio komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Tam gromadzą się raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne czy przeglądy techniczne. Przeczytaj więcej jak działa kasa fiskalna wifi online.

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawa (Ustawa z dn. 15.03.2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach) kasa fiskalna online jest obowiązkowa od 1 stycznia 2020 r. Dotyczy to takich branż jak: świadczenie usług naprawy pojazdów silnikowych i motorowerów oraz sprzedaż benzyny silnikowej, oleju napędowego oraz gazu LPG.

Kiedy kasa fiskalna będzie niezbędna w poszczególnych branżach?

Od 1 stycznia 2021 r. obowiązek ewidencji za pomocą kas fiskalnych online będą musieli prowadzić przedsiębiorcy zajmujący się gastronomią oraz sprzedażą węgla, brykietu i paliw wytwarzanych z węgla.

Ostatnie branże, które mają obowiązek wymiany kas fiskalnych z elektroniczną kopią paragonu na kasy fiskalne online, to: usługi kosmetyczne, fryzjerskie, budowlane oraz opieki medycznej (lekarze, dentyści). Przedsiębiorcy działający w tym zakresie mają czas na wymianę do 1 lipca 2021 r.

Intuicyjna obsługa dotykowa kasy fiskalnej Novitus Next

Kasa fiskalna Novitus Next Online została wyposażona w tablet z systemem Android. Dzięki temu urządzenie zyskało nowoczesny wygląd, a praca na nim stała się szybka, prosta i intuicyjna. Ekran dotykowy usprawnia pracę, a wystawianie paragonów trwa bardzo krótko. Klawiatura ekranowa systemu Android umożliwia również edycję parametrów.

Tradycyjna klawiatura wspomaga pracę i pozwala na korzystanie z kasy pracownikom, którzy pracowali na kasach fiskalnych z klawiaturą.

Kasa fiskalna Novitus Next Online
Novitus Next Online – kolory biały i czarny

Skuteczne zarządzanie firmą i analiza danych

Kasa fiskalna Novitus Next Online to nie tylko urządzenie służące do obsługi płatności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań to również narzędzie do zarządzania firmą. Z jej pomocą zrobisz raporty fiskalne, niefiskalne i kasjerskie. Wykonasz również analizę sprzedaży – dowiesz się, który kasjer wygenerował większe zyski, porównasz popyt na poszczególne produkty i sprawdzisz, które pozycje nie zapewniają ci przychodów.

Na kasie możesz prowadzić ewidencję kontrahentów, wystawiać faktury, a także wysyłać je szybko i bezpośrednio na pocztę elektroniczną. Co istotne, masz również możliwość edycji paragonów, co znacząco ułatwia obsługę klientów. Kasa fiskalna Novitus Next Onlinet działa jak twoje biuro. Możesz przeglądać internet, odbierać pocztę elektroniczną lub dokonywać zamówień.

Sprzedawaj po swojemu

Urządzenie możesz spersonalizować według własnych potrzeb i gustu. Wybierz funkcje i kolory przycisków widocznych w oknie sprzedażowym. Dostosuj je do branży, w której działasz lub identyfikacji wizualnej firmy. Na paragonie możesz drukować graficzny nagłówek — nazwa, logo lub inny element, który pozwoli ci się wyróżnić.

Zapomnij o ograniczeniach

Kasa fiskalna Novitus Next Online nie ma ograniczeń. Możesz mieć dowolną ilość towarów, opakowań oraz kontrahentów. Oznacza to, że jeśli prowadzisz np. sklep, możesz mieć bardzo szeroki asortyment i nie jesteś zmuszony do czasowego kasowania pewnych towarów. Wszystko masz pod ręką, a wygenerowane dane posłużą ci do analizy sprzedaży.

Małe ułatwienia, duża zmiana

Nowoczesna kasa powinna nie tylko dobrze wyglądać, mieć wydajny akumulator i możliwość podłączenia do terminala, lecz także ułatwiać codzienną pracę. W prezentowanym urządzeniu znajduje się japoński mechanizm drukujący FUJITSU z obcinaczem papieru. Ta mała innowacja sprawia, że kasjerzy nie będą musieli szarpać za paragon, bo obcinacz po prostu go odetnie. Klient otrzyma estetyczny rachunek, a kasjerzy zaoszczędzą czas i nerwy. Warto dodać, że kasa fiskalna cena jest relatywnie niska, zważywszy na ilość usprawnień w codziennym funkcjonowaniu firmy.

Kasa fiskalna z PIN Padem

Jeśli prowadzisz kawiarnię, restaurację lub pub, a twoi kelnerzy podchodzą do stolików, są zobowiązani do drukowania paragonów. Zazwyczaj kelner musi podejść do kasy, wydrukować paragon, zabrać ze sobą terminal i przyjąć płatność. Teraz to wszystko może dziać się jednocześnie. Kasę fiskalną Novitus NEXT Online szybko podłączysz do terminala płatniczego. A kelnerzy mogą od razu pobrać należność z karty klienta i wydrukować rachunek. Obsługa jest szybsza, a goście na pewno będą zadowoleni.

Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś terminala, możesz przystąpić do programu “Polska Bezgotówkowa”. Dzięki temu nie poniesiesz kosztów instalacji terminala płatniczego oraz jego obsługi przez kolejny rok lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł.

Kasa fiskalna Novitus instrukcja

Kliknij zakładkę Instrukcje obsługi, aby pobrać instrukcję kasy fiskalnej Novitus Next. Instrukcja krok po kroku wyjaśni jak działa kasa fiskalna online.

Kasa fiskalna Novitus Next Online cena

Ile naprawdę kosztuję kasa fiskalna? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rozwiązań, które obniżą cenę kasy fiskalnej online.

  1. negocjuj cenę zakupu
  2. negocjuj korzyści dodatkowe: cenę za programowanie kasy, fiskalizację, dojazd
  3. skorzystaj ze zwrotu (do 700zł) z US na pierwszą kasę fiskalną w twojej firmie

Kasa fiskalna Novitus Next Online to nie jest najtańsza kasa fiskalna. Tanie kasy fiskalne z podstawowymi funkcjami mamy w dziale AAA.

Waga1 kg
Wymiary30 × 20 × 20 cm
Podłączenie do internetu

GSM, LAN, Wifi wbudowane

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE
Nazwa: NANO ONLINE
Typ: kasa fiskalna
Przeznaczenie: małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
PARAMETRY URZĄDZENIA
Liczba towarów: 20 000
Liczba stawek PTU: 7
Liczba grup towarowych: 100
Liczba kasjerów: 32
Rabaty/narzuty: tak
Pojemność bufora ON-LINE: 20 000
Opakowania: 64
Nazwa towaru: 40 znaków
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj: termiczny, typu clamshell
Typ: Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru: 57 mm
KLAWIATURA Rodzaj: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy: 23 w tym 4 funkcyjne
Klawisze szybkiej sprzedaży: 8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie „szybka sprzedaż”
WYŚWIETLACZE
Klient: LCD graficzny podświetlany, 192×48 pikseli
Kasjer: LCD graficzny podświetlany, 192×48 pikseli
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne: 1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna,
Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle,BT LE dongle, Modem GSM 3 Sterowanie szufladą: tak (aktywna)
ZASILANIE Z sieci: 230 V, zasilacz zewnętrzny Awaryjne: akumulator 7.2V, 2Ah, wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą
WYMIARY Szerokość/wysokość/głębokość: 94 x 58 x 229 mm Waga: 0,65 kg

Instrukcja obsługi

Skrócona instrukcja kasy fiskalnej Novitus Nano Online – pobierz

Shopping Cart
Scroll to Top