, ,

Kasa fiskalna Novitus ONE Online z dotykowym wyświetlaczem

1.790,00 

Kasa fiskalna Novitus ONE Online to innowacyjne rozwiązanie technologiczne z 5-calowym ekranem dotykowym. Ta kasa fiskalna działa stacjonarnie i mobilnie, a na baterii może wystawić do 1000 paragonów. Urządzenie zostało wyposażone w system operacyjny Android i działa podobnie do smartfona. Masz One, masz wszystko.
Kasa fiskalna Novitus ONE – kasa fiskalna, którą obsługuje się łatwo jak smartfon. Jeśli zastanawiasz się, jaka kasa fiskalna jest dla ciebie, wybierz One. Urządzenie nie ma ograniczeń – możesz wgrać dowolną liczbę produktów i kasjerów. Obsługuj klientów na dotykowym ekranie i wynieś swój biznes na wyższy poziom.

Kasa fiskalna, która działa jak smartfon

Kiedy zastanawiasz się, jaka kasa fiskalna idealnie pasuje do twojego biznesu, szukaj urządzenia, które będzie łatwe i proste w obsłudze. Ale czy jest obecnie coś bardziej intuicyjnego, niż smartfon? Raczej nie. Dlatego jeśli chcesz, aby kasa fiskalna online usprawniła zarządzanie twoją firmą, zdecyduj się na Novitus One Online. Urządzenie zostało wyposażone w system Android, który nie sprawi żadnych problemów podczas codziennej pracy.

Teraz odpowiedź na pytanie, jak działa kasa fiskalna – jest prosta. Tak jak smartfon! Masz dostęp do internetu, aplikacji mobilnych, skrzynki e-mail, a także do kalendarza czy kalkulatora. A zarządzanie firmą jest w zasięgu ręki. Jaka kasa fiskalna online jest tym jedynym najlepszym wyborem? Zdecydowanie Kasa fiskalna Novitus ONE

Nowoczesne rozwiązania, atrakcyjny design

Wielu przedsiębiorców traktuje kasę fiskalną jako zło konieczne. Kasa fiskalna Novitus ONE może odczarować to myślenie. Urządzenie wyróżniają niewielkie gabaryty i 5-calowy dotykowy ekran, pokryty hartowanym szkłem. Dzięki temu kasa fiskalna jest odporna na zarysowania i uszkodzenia.

Kolorowy ekran wygląda niezwykle atrakcyjnie i uprzyjemnia codzienną pracę. Intuicyjny układ klawiatury oraz możliwość indywidualnego dostosowania przycisków ułatwia kasjerom prowadzenie i wystawianie rachunków. A także sprawia, że każdy, kto miał w ręce smartfona, z łatwością odnajdzie się w obsłudze tej kasy fiskalnej.

Wyświetlacz dla kasjera i klienta

Współcześni klienci chcą aktywnie uczestniczyć w procesie zakupowym. A umożliwia im to kasa fiskalna od Novitus. Jak? One została wyposażona w dwa wyświetlacze – ekran dotykowy dla kasjera oraz wyświetlacz dla nabywcy. Dzięki temu twoi klienci od razu będą widzieć cenę za poszczególne produkty lub usługi oraz łączną kwotę do zapłaty. A twoja firma wyróżni się na tle innych przejrzystością. Klienci będą mieć poczucie, że nigdy ich nie oszukasz, a twoja działalność jest godna ich zaufania.

Kasa fiskalna Novitus One Online
Kasa fiskalna Novitus One Online

Kompleksowe zarządzanie biznesem

Kasa fiskalna ma 1 podstawową funkcję – wystawianie paragonów. A co, jeśli powiemy ci, że dzięki niej możesz zarządzać swoją firmą z każdego miejsca na świecie? Jaka kasa fiskalna online to potrafi? Oczywiście Novitus One Online!

Dzięki niej wystawisz paragony, faktury i dokumenty niefiskalne. A także naniesiesz korekty i wyślesz je bezpośrednio na e-mail klienta lub kontrahenta. Ale to nie koniec jej możliwości. Bo te są praktycznie nieograniczone. Możesz wgrać do niej dowolną liczbę produktów i kategorii, a także zarejestrować tylu kasjerów, ilu tylko chcesz.

Ta dotykowa kasa fiskalna Novitus pozwala na przeprowadzanie ewidencji kontrahentów, towarów i swobodną edycję paragonów. Kiedy tylko potrzebujesz, możesz analizować sprzedaż poszczególnych kasjerów lub towarów w dowolnie wybranym przez siebie przedziale czasowym. Zapewniamy, że tak wielu zalet nie znajdziesz w żadnej innej kasie fiskalnej. Dlatego, kasa fiskalna kiedy obowiązkowa będzie w twoim biznesie, skontaktuj się z nami i porozmawiamy o Novitus One Online.

Indywidualna konfiguracja dopasowana do twoich potrzeb

Elektroniczna kasa fiskalna od Novitus oferuje aż 6 paneli, na których znajduje się od 4 do 30 przycisków. A każdy z nich można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Dowolna konfiguracja umożliwia wybór kolorów i funkcji przycisków. Dzięki temu możesz dopasować wygląd kasy do swojej identyfikacji wizualnej.

Jeśli chcesz pracować jeszcze sprawniej i szybciej, dostosuj dotykowe klawisze, przypisując im konkretne funkcje kasy lub towarów szybkiej sprzedaży.

Kasa fiskalna Novitus ONE Online
Novitus ONE Online – w kolorze białym, czarnym i pomarańczowym

Chmura do przechowywania danych i nie tylko

Kiedy już przynajmniej w podstawowym zakresie wiesz, jak działa kasa fiskalna Novitus One Online, warto poznać jej superfunkcję. A jest nią możliwość korzystania z aplikacji NoviCloud. Jest to aplikacja i zarazem rozwiązanie chmurowe, które działa za pośrednictwem zwyczajnej przeglądarki internetowej.

Dzięki niej możesz w szybki sposób zarchiwizować bazę danych i zdalnie zarządzać swoim biznesem – z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu przejrzysz dane sprzedażowe, sprawdzisz utarg (dzienny, tygodniowy lub wybranym zakresie dat) i przeanalizujesz zwroty. Masz również zapewnione dodatkowe bezpieczeństwo – bo wiele szczegółowych danych twojej firmy jest chroniona w chmurze.

Możliwość połączenia z innymi urządzeniami

Kasa fiskalna online może współpracować z czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz drukarką zamówień. Za pomocą USB łączy się również PIN Padem, a ty zamiast zwykłego urządzenia do wystawiania paragonów, masz kasa fiskalna z terminalem. One jest kompatybilna na przykład z terminalem PayTel i wyręczy cię we wprowadzaniu cen na terminal. Nie musisz nic robić, ona zrobi to za ciebie.

Zastanawiasz się, jak podłączyć kasę fiskalną Novitus do komputera i czy w ogóle jest to możliwe? Jasne! Masz możliwość korzystania z WiFi lub modemu GSM. A samo połączenie jest dziecinne proste. Jeśli kiedykolwiek parowałeś ze sobą dwa smartfony lub smartfona i telewizor, na pewno sobie poradzisz.

Kasa fiskalna Novitus ONE Online
Kasa fiskalna Novitus ONE Online biała

Doskonała technicznie

Kasa fiskalna Novitus ONE łączy się bezpośrednio z CRK, dzięki czemu spełnia wszystkie obecne wymogi prawne. Kopie wydruków zapisywane są w lokalnej pamięci, dlatego nie ma konieczności ich fizycznego przechowywania po kątach.

Dodatkowo, kasa fiskalna Novitus ONE ma funkcję rachunków otwartych. Oznacza to, że nie trzeba od razu zamykać transakcji. Wystarczy ją “zaparkować” i przełączyć się na innego klienta. Dzięki temu można obsługiwać wiele osób jednocześnie. Funkcja ta jest szczególnie doceniana w gastronomii – w kawiarniach i restauracjach. Jeśli prowadzisz tego typu działalność, na pewno będziesz zadowolony.

Kasa fiskalna Novitus ONE umożliwia korzystanie z opcji modułów komunikacyjnych, np. Bluetooth, dzięki czemu bezprzewodowo połączysz się z innymi elementami twojego systemu kasowego. Możliwość działania na baterii pozwala na wystawienie do 1000 paragonów. To sprawia, że ta kasa fiskalna bez problemu sprawdzi się w działalności mobilnej.

Gdzie kupić kasę fiskalną? Zapraszamy do kontaktu i wspólnego zastanowienia się, kasa fiskalna ile kosztuje. Możemy ustalić nową kasa fiskalna cena lub negocjować warunki fiskalizacji, dojazdu czy innych usług. Jeśli miałeś już urządzenie do ewidencjonowania sprzedaży, podpowiadamy, jak wyrejestrować kasę fiskalną. Wystarczy złożyć wniosek do właściwego Urzędu Skarbowego i gotowe. Możesz już myśleć o Novitus One Online.

 

 

Waga1 kg
Wymiary30 × 20 × 15 cm
Zastosowanie

salony kosmetyczne, sklepy internetowe, usługi

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE

Nazwa:
ONE
Typ:
kasa fiskalna
Przeznaczenie:
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów:
bez ograniczeń
Liczba stawek PTU:
7
Liczba grup towarowych:
bez ograniczeń
Liczba kasjerów:
bez ograniczeń
Rabaty/narzuty:
tak
Pojemność bufora ON-LINE:
bez ograniczeń
Nazwa towaru:
40 znaków

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj:
termiczny, typu clamshell
Typ:
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:
57 mm

KLAWIATURA

Rodzaj:
ekran dotykowy
Liczba klawiszy:
ekran dotykowy
Klawisze szybkiej sprzedaży:
Do 213 na ekranie

WYŚWIETLACZE

Klient:
graficzny LCD, podświetlany, 192×48 piksele, czarno-biały
Kasjer:
Ekran IPS TFT kolorowy 5 cali, 1280×720 piksele z panelem dotykowym

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne:
2 x RS232,USB Host (A), 2 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

ZASILANIE

Z sieci:
230V / 12V / 3A
Awaryjne:
7,4V, 2,4Ah

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość:
92 x 51 x 207 mm
Waga:
0,67 kg

Instrukcja obsługi

Decyzja Prezesa Głównego Urzędu Miar z roku 2019.

GSM24 – informacja dla użytkowników kasy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasa fiskalna Novitus ONE Online z dotykowym wyświetlaczem”

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top