Odnowiona kasa do taksówki Novitus Vega Taxi E

1.951,22 

Odnowiona Kasa Novitus Vega Taxi E

Nasza oferta obejmuje odnowioną kasę fiskalną Vega Taxi-E, wyposażoną w nową pamięć. Jest sprzedawana z kompletem dokumentów, a nawet w oryginalnym pudełku. Jest to w pełni legalna wersja kasy fiskalnej, spełniająca wymogi prawne i idealna do użytku w branży taksówkarskiej, nosi delikatne ślady użytkowania, które nie mają wpływu na jej prawidłowe i legalne działanie.

Kasa fiskalna dla taksówkarzy Novitus Vega Taxi E, przeznaczona do współpracy z taksometrem Cezar TX-06. Została zaprojektowana z myślą o wykorzystywaniu jej w taksówkach. Podczas jej tworzenia firma wsłuchała się w głosy taksówkarzy i stworzyła urządzenie, które odpowiada ich potrzebom.

Kasa fiskalna Novitus Vega E to nieoceniona pomoc dla taksówkarza zaklęta w niewielkim pudełku. Urządzenie doskonale współpracuje z taksometrem, co jest jednym z fundamentów świadczenia usług przewozu osób zgodnie z obowiązującym prawem. Sprzęt ten od firmy Novitus posiada wiele dodatkowych opcji, niezwykle przydatnych w codziennej pracy. Umożliwia m in. udzielenie rabatu na dany przejazd bądź ustalenie tzw. ceny umownej. A w przypadku gdy klient rozmyśli się i zrezygnuje z usługi, możesz bez problemu anulować wcześniej rozpoczęty paragon.

AAA

fgweg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odnowiona kasa do taksówki Novitus Vega Taxi E”
Shopping Cart
Scroll to Top