Kasa fiskalne – TanieKasy.Online – Warszawa Wola

Oferujemy różnego typu, nowoczesne kasy fiskalne. Specjalizujemy się w kasach fiskalnych i drukarkach fiskalnych dla małych i średnich firm. Posiadamy wszechstronne kasy, które sprawdzą się zarówno w handlu stacjonarnym, jak i podczas pracy mobilnej. Dlatego podzieliliśmy kasy w kategorię, które ułatwią Ci wybór kasy. Możesz napisać do nas lub zadzwonić. To najprostszy sposób zamówienia w Warszawie praktycznej kasy rejestrującej.

Sprzedawane przez nas urządzenia to wybrane modele z ofert największych polskich producentów. Oferujemy bardzo dogodne warunki sprzedaży, zarówno w zakresie jakości jak i ceny kasy fiskalnej.

Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” zapewniający szybką wymianę papieru. koszyk

Bestseller sprzedaży. Do każdej działalności.

Niezawodna. Wydajna. Przenośna. Dostępna „od ręki”.

Najbardziej uniwersalna kasa fiskalna online – Novitus Nano Online

Prawnik, fryzjer, bar, restauracja, lekarz, mechanik samochodowy: oto nasi klienci którzy potrzebują kasy fiskalnej online.

Zaliczamy tutaj wszelkie punkty usługowe i handlowe.Wszystkie produkty które oferujemy, są dostępne w naszej firmie, która znajduje się w dzielnicy Warszawa Wola.

Kasa fiskalna – wybrane modele

Bezpłatna dostawa w Warszawie

Jedną z zasad, którą stosujemy, jest zaoferowanie Ci konkurencyjnej cenowo oferty. Chcesz zmniejszyć koszty, które są związane z zakupem urządzenia? Z każdym zamówieniem zyskasz gwarancję bezpłatnej dostawy wybranego modelu – zarówno w Warszawie, jak i w okolicach. Możesz również odebrać zakupione urządzenia bezpośrednio u nas. Sprawdź atrakcyjne warunki współpracy.

Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” zapewniający szybką wymianę papieru.
Kasa online Novitus Nano. Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” zapewniający szybką wymianę papieru.

Popularne, tanie kasy rejestrujące

Niedroga kasa lub drukarka nie oznacza braku przydatności. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko funkcjonalne kasy rejestrujące. Tanie urządzenia rejestrujące są w pełni funkcjonalne, często posiadają więcej funkcji, niż wymaga tego praca. Mimo niskiej ceny oferują szybką wymianę papieru, czytelne wyświetlacze czy też wygodne konfigurowanie bazy towarowej. Każdy z modeli ma także możliwość zaprogramowania przycisków przyśpieszających obsługę.

Najwydajniejsze urządzenia fiskalne

Posiadamy w ofercie wydajne kasy, które wyróżniają się wysokimi właściwościami technicznymi oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dla firm zajmujących się handlem bądź usługami. Urządzenia te doskonale pracują z dużą liczbą towarów. Dzięki systemowi chmury NoviCloud możliwe jest zarządzanie produktami. Najwydajniejsze kasy fiskalne umożliwią Ci zdefiniowanie wielu skrótów klawiszowych. Pozwolą również na sprawne drukowanie różnych dokumentów oraz zapewnią płynną współpracę z innymi elementami systemu: wagami, szufladami czy terminalami płatniczymi.

Kasa fiskalna Novitus One Online.
Kasa Novitus One Online.
Novitus LINK Online to kasa fiskalna dla małych i średnich punktów usługowych. Obszerna baza towarowa oraz wiele zaawansowanych funkcji pozwalają zbudować efektywny system sprzedaży. Do kasy można podłączyć czytnik kodów, szufladę, wagę, klawiaturę, terminal płatniczy, a także monitoring - kasy fiskalne Warszawa Wola.
Novitus LINK Online to kasa dla małych i średnich punktów usługowych.

Korzystna cena i funkcjonalność?
To możliwe!

Kasy o większej funkcjonalności nie zawsze bywają dużo droższe od taniej kasy fiskalnej. Jednak funkcjonalność rośnie wraz ze wzrostem ceny. Nawet różnica 200 zł w cenie zakupu, potrafi spowodować, że kasa będzie posiadała więcej funkcji oraz więcej możliwości komunikacyjnych. Dlatego szukając urządzenia w Warszawie, możesz u nas kupić, kasę bardziej zaawansowaną zwiększając wydatek tylko o 10-15% względem najprostszego modelu.
Cena kasy fiskalnej online nie powinna być rozpatrywana w kategorii absolutnej. Z kasą będziesz miał kontakt przynajmniej przez 5 lat. 5 lat, czyli 60 miesięcy. Przy cenie kasy online na poziomie 1450 zł netto jest to 24 zł netto miesięcznie. Dlatego wybierając urządzenie na lata, rozważ cenę kasy oraz jej funkcję, jakość podzespołów i markę producenta. Warto więc zapłacić 24 zł miesięcznie za doskonałą kasę fiskalną Novitus Nano.

Wybrane cechy urządzeń fiskalnych.

Czytelna klawiatura kasy fiskalnej Novitus Nano Online
Doskonałe, szybka w obsłudze klawiatura kasy online Novitus Nano.
Nano Online czytelny paragon fiskalny
Kasa online Novitus Nano. Czytelny paragon fiskalny zawierający nagłówek oraz 40 znakowe opisy produktów.
Shopping Cart
Scroll to Top