Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono online

2.490,00 

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono online

Drukarka fiskalna Novitus Bono online łączy zaawansowaną technologię z ergonomicznym designem, idealnym dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wyposażona w intuicyjne menu kasjera, urządzenie to ułatwia obsługę dzięki podświetlanym przyciskom. Novitus Bono zawiera dwa wyświetlacze LCD, które upraszczają nawigację po menu drukarki.

Drukarka fiskalna Novitus Bono
Drukarka fiskalna Novitus Bono
Komunikacja i integracja

Drukarka fiskalna Novitus Bono łatwo łączy się z Centralnym Repozytorium Kas, głównie poprzez port Ethernet, z możliwością rozbudowy o Wi-Fi lub modem GSM. Sprawnie integruje się z systemami firmowymi, oferując wydajne komponenty i zaawansowany mechanizm termiczny. Zapewnia obsługę do 1 miliona pozycji towarowych oraz szybkie drukowanie paragonów dla klientów detalicznych i faktur VAT, a także różnych dokumentów niefiskalnych.

Komfort pracy

Drukarka Novitus Bono online zapewnia efektywną obsługę obszernej bazy towarowej. Jej zaletą jest możliwość drukowania paragonów z długimi nazwami towarów, sięgającymi do 40 znaków. Ułatwia to identyfikację asortymentu. Wykorzystując zabezpieczoną pamięć, drukarka bezpiecznie przechowuje ważne dane firmowe i automatycznie archiwizuje prowadzoną ewidencję. Dostęp do zapisanych danych jest możliwy w każdej chwili. Model Bono Online umożliwia zarówno drukowanie zapisanych dokumentów, jak i ich odczyt za pomocą komputera z oprogramowaniem Novitus (dołączonym do urządzenia).

Drukarka fiskalna Novitus Bono - wyświetlacz
Drukarka fiskalna Novitus Bono
Funkcjonalność

Drukarka fiskalna Novitus wyposażona jest w różne interfejsy komunikacyjne, współpracujące z komputerem POS i szufladą kasową. Standardowo posiada dwa porty RS-232, USB i Ethernet. Dodatkowo model ten można rozbudować o interfejsy dla bezprzewodowej transmisji danych, jak Bluetooth. Drukarka obsługuje popularne protokoły komunikacyjne, w tym Novitus XML, co zapewnia kompatybilność z wieloma programami sprzedażowymi i magazynowymi.

Łatwa obsługa

Drukarka Novitus Bono Online korzysta z wydajnego mechanizmu termicznego Seiko LTPC 245. Technologia druku w tym modelu charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi i cichą pracą. Urządzenie szybko i oszczędnie drukuje różne rodzaje wydruków, w tym paragony fiskalne. Mechanizm drukujący umożliwia łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Dzięki funkcji dostosowywania rozmiaru czcionek można na wydrukach umieszczać duże kody.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu: +22 256 55 29

Shopping Cart
Scroll to Top