Kontakt

Dane firmy, kontakt:

SPARK ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kontakt- Kasy fiskalne kontakt - Warszawa Wola - mapa dojazdu do sklepu KasyFiskalneWarszawa.info

Kontakt

  • Aby do nas dotrzeć, kieruj się w stronę ronda Szczepańskiego ” Ziutka” znajdującego się u zbiegu ulic Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia. Zjedź w kierunku Żoliborza, a następnie za salonem Mazdy i Nissana wjedź w ulice wewnętrzną równoległą do Prymasa Tysiąclecia, która doprowadzi Cię do Nas. Jeśli będziesz jechał ze swojej firmy znajdującej się w Warszawa Wola dojedziesz do Nas w kilka minut.

Zobacz więcej.

Kontakt do nas – zobacz jakie oferujemy produkty

Nie wymagamy abyś stał w korkach lub odbywał długie trasy do serwisu! Możesz o tym zapomnieć! Możesz do nas napisać również zadzwonić, zobaczyć na naszej stronie jakie oferujemy Ci produkty.

Warszawa Wola i okolice – u nas znajdziesz różnego typu kasy fiskalne. Wszystkie kasy fiskalne, które oferujemy, są dostępne w Warszawa Wola i okolice, czyli zasięgu pracy naszego serwisu. Przede wszystkim specjalizujemy się w kasach fiskalnych i drukarkach fiskalnych dla małych i średnich firm. Zaliczamy tutaj wszelkie punkty usługowe i handlowe.

Znajdziesz u nas kasy fiskalne dla: prawnika, fryzjera, barmana, lekarza, mechanika samochodowego, taksówkarze oraz do restauracji. Posiadamy wszechstronne kasy, które sprawdzą się zarówno w handlu stacjonarnym, jak i podczas pracy mobilnej. Dlatego podzieliliśmy kasy w kategorię, które ułatwią Ci wybór kasy. W powyższym zestawieniu znajdziesz różne kasy rejestrujące. Urządzenia te cechują się nie tylko odmiennymi parametrami technicznymi i funkcjami, ale także mniejszymi lub większymi wymiarami. W rezultacie, będą to wszechstronne kasy rejestrujące, które znajdą zastosowanie zarówno w handlu stacjonarnym, jak i podczas mobilnego świadczenia usług. Możesz napisać do nas lub zadzwonić. To najprostszy sposób zamówienia w Warszawie praktycznej kasy rejestrującej.

Kontakt do naszych aukcji w serwisie Allegro

Zobacz również nasze aukcje na Allegro. Trwale są tam wystawione kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne.
Gdy nie ma tam produktu którego szukasz możemy go wystawić dla Ciebie. Napisz do nas.

Zamów kod rabatowy


Shopping Cart
Scroll to Top