Sale!
, , , , ,

Kasa fiskalna Farex Pro 300

1.349,10 1.494,10 

Kasa fiskalna Farex Pro 300

Wymień swoją kasę na nową!

Ale najpierw sprawdź, co zrobić ze starą kasą fiskalną!

Jeśli zastanawiasz się, jak wyrejestrować kasę fiskalną, mamy dla ciebie szybką i prostą odpowiedź. Musisz złożyć odpowiedni wniosek we właściwym Urzędzie Skarbowym. Ustawodawca nie podał terminu, w którym musi się to wydarzyć, ale lepiej z tym nie zwlekać. Co zrobić ze starą kasą fiskalną? Sprzedaj ją lub zutylizuj.

Pamiętaj, że jeśli otrzymałeś ulgę na kasę, a wyrejestrowałeś ją wcześniej niż 3 lata od rozpoczęcia ewidencjonowania sprzedaży, musisz zwrócić pieniądze.

Niewielkie urządzenie z wielkimi możliwościami

Kasa fiskalna online Farex Pro 300 wyróżnia się niewielkim, wręcz kompaktowym rozmiarem i zaawansowanymi funkcjami. Idealnie sprawdzi się w małym punkcie sprzedażowym lub usługowym, w którym najważniejsza jest aranżacja jak największej przestrzeni dla klientów.

Kasa fiskalna online Farex Pro 300 to proste, lecz wszechstronne urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Kasa fiskalna Farex Pro 300 jest zasilana z sieci lub wydajnego akumulatora. Na w pełni naładowanej baterii urządzenie może funkcjonować przez wiele godzin.

Dzięki temu jest to doskonały wybór na przykład dla punktów gastronomicznych, które często biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach plenerowych.

Kasa fiskalna online Farex Pro 300
Kasa fiskalna online Farex Pro 300

Dostępne opcje pracy kasy Farex Pro 300

Opcja z pracą na akumulatorze to również doskonały “plan b” w przypadku niespodziewanej awarii zasilania lub przerwy w dostawie prądu.

Co ciekawe, kasa fiskalna Farex Pro 300 online to rozwiązanie niezwykle oszczędne. Pozwala na optymalizację zużycia prądu i zminimalizowanie kosztów. Urządzenia posiada funkcję oszczędzania energii. Podczas pracy na baterii – w przypadku bezczynności kasy od 5 do 60 minut (w zależności od wcześniej wprowadzonych ustawień) – kasa samoistnie się wyłączy.

Praca mobilna

Kasa fiskalna kiedy potrzebna jest często w pracy mobilnej, powinna być właściwie użytkowana. Jeśli tak się nie stanie, akumulator może stracić swoją moc i wydajność. Dlatego pamiętaj, że kasa fiskalna online od Farex musi być podłączona do zasilania przynajmniej raz na trzy miesiące. Dzięki temu zadbasz o baterię i sprawisz, że na pewno nie zawiedzie cię wtedy, kiedy będziesz jej potrzebować.

Ten opis powinien wystarczyć, byś już nigdy nie musiał szukać odpowiedzi na pytanie – kasa fiskalna co to.

3 metody komunikacji

Jeśli zastanawiasz się, jak działa kasa fiskalna online, odpowiedź jest całkiem prosta. Wszystko dzieje się w zasadzie automatycznie. Jedyne, co musisz zrobić, to połączyć urządzenie z internetem. Możesz do tego wykorzystać aż 3 metody komunikacji – LAN, WiFi i GSM.

Praca w sieci LAN wymaga przewodowego podłączenia. Wykorzystasz do tego zwykły kabel sieciowy dołączony zazwyczaj do modemu. Opcjonalnie możesz zdecydować się na połączenie bezprzewodowe za pośrednictwem dodatkowego modemu GSM lub WiFi. Wybór należy tylko do ciebie, a decydować o nim powinna przede wszystkim twoja wygoda.

Połączenie z internetem umożliwia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas i przesyłanie obowiązkowych – wynikających z odpowiednich ustaw – danych.

Możliwość jednoczesnego podłączenia aż 5 urządzeń

Jeśli decydujesz się na własny biznes, musisz wiedzieć, kasa fiskalna kiedy potrzebna. A będzie przydatna już na samym starcie. Co musisz o niej wiedzieć? Kasa fiskalna Farex Pro 300 posiada popularne interfejsy, które umożliwiają podłączenie do niej do 5 różnych urządzeń. A są nimi: 3 porty RS-232, złącze USB i wejście PC.

W związku z tymi parametrami technicznymi, bez problemu stworzysz funkcjonalny system sprzedażowy. A w jego skład mogą wejść: komputer, skaner kodów kreskowych, wysuwana szuflada kasjerska, waga i PIN Pad.

Kasa Fiskalna Farex 300 Pro online
Kasa Fiskalna Farex 300 Pro online

Możliwość podłączenia dowolnego terminala wyposażonego w uniwersalny protokół ECR-EFT sprawia, że Farex Pro 300 to również kasa fiskalna z terminalem płatniczym.

Połączenie ergonomii, designu i funkcjonalności

Kasa fiskalna Kasa fiskalna Farex Pro 300 , to prostota i profesjonalizm zamknięte w kompaktowej, poręcznej obudowie. Efektowny design to przede wszystkim połączenie nowoczesnych materiałów z klasycznymi kształtami i tradycyjną, dobrze znaną formą. Ergonomiczna klawiatura jest łatwa w obsłudze i zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Umieszczono na niej klawisze, które są skrótami do najpopularniejszych funkcji, raportów i opcji szybkiej sprzedaży.

Kasa fiskalna Farex Pro 300 posiada jednorolkową technologię drukowania. Nie wymaga radzenia sobie z instalowaniem kilku różnych rolek, które utrudniają obsługę i wydłużają czas wymiany papieru. Ta kasa fiskalna sprawia, że wszystkie czynności są proste i przebiegają w mgnieniu oka. Do urządzenia pasują powszechnie stosowane rolki o długości 20 m i szerokości 57 mm.

Zalety

Kasa fiskalna Farex Pro 300 ma jeszcze jedną zaletę związaną z drukowaniem paragonów. A jest nią możliwość ustawienia kontrastu druku, dzięki czemu paragony są wyraźne i bardzo dobrej jakości.

Kasa fiskalna Farex Pro 300 umożliwia przechowywanie dokumentacji w pamięci chronionej i tworzenie wielu raportów. Należą do nich raporty kasowe – kasjerów, sprzedaży, opakowań i przeglądów.

A także raporty fiskalne – dobowy, okresowy, miesięczny, zdarzeń i rozliczeniowy. Kasa przypomni o obowiązkowym przeglądzie technicznym i pozwoli na wprowadzenie na paragonach NIP-u klienta w dowolnym momencie sprzedaży.

Farex Pro 300 to także ogromna baza towarowa – do 100000 produktów, 2 podświetlane ekrany LCD przeznaczone dla kasjera i klienta oraz możliwość rejestracji 16 kasjerów. Urządzenie ma kilka zdefiniowanych metod płatności: karta, waluta, bon, czek, kredyt, przelew, voucher, płatność mobilna.

Kasa fiskalna online cena

Na górze strony możesz sprawdzić, ile kosztuje kasa fiskalna. Jeśli kasa fiskalna Farex Pro 300 to twoja pierwsza kasa fiskalna online, możesz otrzymać zwrot kosztów. Suma odliczana od podatków to nawet 90% ceny urządzenia, ale jednocześnie nie więcej niż 700 zł. Aby uzyskać ulgę, musisz przedstawić potwierdzenie.

W przypadku pytań zapraszamy do konktu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości : +22 256 55 29
Waga1 kg
Wymiary30 × 20 × 20 cm
Podłączenie do internetu

GSM, GSM (1 rok), LAN, Wifi wbudowane

Dane techniczne

kasa onlineTak
kopia elektronicznaTak
wyświetlacz operatoraLCD, graficzny, 2 linie po 20 znaków, niebieskie podświetlenie
logo graficzneTak
NIP nabywcy na paragonachTak
obcinacz paragonówNie
ilość znaków nazwy towaru40
ilość towarów10000
ilość raportów dobowych1830
klawiaturamechaniczna
szerokość papieru57 mm
długość papieru20 m
wyświetlacz klientaLCD, graficzny, 2 linie po 20 znaków, niebieskie podświetlenie
szybkość wydruku22 linie/s
szerokość101 mm
głębokość190 mm
wysokość72 mm
współpraca z szufladątak
złącza komunikacyjneUSB typ A, USB typ B, LAN RJ45 Ethernet, RS232 RJ12 2 szt., Szuflada RJ9, GPRS

Do pobrania

Homologacja kas Farex Pro 300 i Farex Pro 600
Instrukcja Użytkownika kasy Farex PRO – PPK 01.24

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top