Sale!
, , ,

Kasa fiskalna Novitus Nano 2 Online z możliwością pracy przenośnej

1.550,00 1.690,00 

Kasa fiskalna Novitus Nano 2 Online to multi-funkcyjne urządzenie do pracy stacjonarnej i mobilnej. W stosunku do swojego poprzednika ma większe wyświetlacze i więcej klawiszy funkcyjnych. Posiada mechanizm drukujący typu “wrzuć i pracuj”, wydajny akumulator i elektroniczne archiwum paragonów.
Ta kasa fiskalna online samodzielnie łączy się z CRK.

Jaka kasa fiskalna będzie najlepsza i do której branży pasuje Nano 2 Online?

Tak naprawdę Kasa fiskalna Novitus Nano 2 może być wykorzystywana w każdej branży. Nano 2 Online doskonale sprawdza się zarówno jako urządzenie stacjonarne i mobilne. Ta elektroniczna kasa fiskalna będzie pomocna w codziennej pracy w gabinecie kosmetycznym, dentystycznym czy lekarskim. Ułatwi wystawianie rachunków przez fryzjerów, prawników, wulkanizatorów, pracowników kiosków oraz małych i średnich punktów usługowych. Novitus Nano 2 Online może służyć też jako kasa fiskalna w gastronomii. Wiesz, że jesteś w grupie kasa fiskalna kto musi ją mieć? Obejrzyj nasze urządzenia i wybierz odpowiednie dla siebie.

Kasa fiskalna Novitus Nano 2
Kasa fiskalna Novitus Nano 2 – biała

Kiedy potrzebna jest kasa fiskalna Novitus?

Kasa fiskalna Novitus Nano 2, od kiedy jest obowiązkowa? Część przedsiębiorców zaczęła podlegać pod odpowiednie przepisy już 1 stycznia 2020. Z czasem obowiązek ten będzie się rozszerzać na inne grupy. Jeśli miałeś już kasę, ale chcą ją wymienić na nową, najpierw dowiedz się, co zrobić ze starą kasą fiskalną. Warto ją sprzedać lub oddać do utylizacji.

Co istotne, urządzenie pomoże ci w codziennej pracy.

Kasa fiskalna Novitus Nano 2 – dzięki niej już nigdy nie pomylisz się przy wpisywaniu kwoty na PIN Padzie – kasa fiskalna online zrobi to za ciebie. A dodatkowo samodzielnie skontaktuje się z Centralnym Repozytorium kas i przypomni o obowiązkowym, codziennym raporcie fiskalnym. Raz na jakiś czas powiadomi również o okresowym przeglądzie technicznym.

Kasa fiskalna Novitus Nano 2 – jedno z najlepiej zaprojektowanych urządzeń na rynku

Kasa fiskalna co to? Novitus Nano 2 to bardzo nowoczesna kasa fiskalna, która jest bardzo prosta w obsłudze. Jej główną cechą jest wszechstronność i dobrze dobrane funkcje, takie jak: obsługa wielu walut, usługa BUS, wypożyczalni i parkingów. Podświetlana klawiatura umożliwia pracę w nawet najmniej korzystnych warunkach. Producent umożliwił również podłączenie do kasy wagi, czytnika, skanera lub terminala — dzięki czemu jest to kasa fiskalna z terminalem.

Szybka obsługa

Prowadzisz własny biznes i wciąż nie możesz podjąć decyzji, jaka kasa fiskalna sprawdzi się w twojej działalności? Być może do kasy fiskalnej Novitus przekona cię szybka i sprawna obsługa. Wygodna i podświetlana klawiatura kasy pozwala na obsługę w nawet najsłabszych warunkach oświetleniowych. Przyciski są łatwo wyczuwalne, dzięki czemu kasjer może intuicyjnie przyjąć płatność i wydać paragon.

Baza towarowa

Kasa fiskalna Novitus Nano 2 pomieści bazę wielkości 20000 towarów. A to oznacza, że lista produktów i usług, które zaoferujesz w swojej działalności, może być naprawdę długa. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak działa kasa fiskalna tej klasy, przedstawiamy kilka faktów.

Bazę towarową można podzielić na 100 różnych grup towarowych. Dzięki takiej organizacji z łatwością skatalogujesz cały asortyment. Każdy z produktów lub każda z usług ma unikatową i czytelną nazwę oraz liczący do 40 znaków opis. To wszystko sprawia, że ta kasa fiskalna online dostosuje się do potrzeb twojego biznesu i pozwoli ci na efektywny rozwój.

Mechanizm typu “wrzuć i pracuj”, który drukuje paragony fiskalne i raporty

Zastanawiasz się nad tym, kasa fiskalna jak działa? Kasa fiskalna Novitus została wyposażona w szybko drukujący, japoński mechanizm Fujitsu. To niezwykle istotna informacja, bo mechanizm drukujący to jeden z ważniejszych podzespołów. Dzięki niemu czas wydruku paragonu znacząco się skraca, obsługa klientów jest szybsza i o wiele bardziej wydajna. Zastosowany mechanizm jest wytrzymały, a używany w nim papier termiczny do wydruków ma wygodną szerokość 57 mm i długość 30 metrów bieżących. Takie wymiary pozwalają na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

Kasa fiskalna Novitus Nano 2
Novitus Nano 2- drukowanie

A gdy rolka się skończy, jej wymiana zajmie zaledwie kilka sekund. Nowy papier zakłada się błyskawicznie. Wystarczy otworzyć pokrywę drukarki i po prostu wrzucić nową rolkę. Paragony możesz uatrakcyjnić, drukując logo, nazwę firmy, reklamy partnerów lub własne teksty reklamowe dla klientów.

Nie trzeba się zastanawiać nad kasa fiskalna jak obsługiwać.

Kasa fiskalna Novitus Nano 2 posiada przyciski o małym “skoku”. Funkcje do nich przypisane są czytelnie oznaczone, a na klawiaturze można wprowadzać zarówno znaki, jak i cyfry. Producent — w porównaniu do Novitus Nano Online — umieścił w tej wersji jeszcze więcej przycisków, które w razie potrzeby zaprogramujesz jako przyciski funkcyjne. Mogą to być na przykład: szybka sprzedaż, programowanie, konkretna opcja lub najczęściej generowany raport. To wszystko sprawi, że twoja praca będzie o wiele przyjemniejsza.

Do kasy fiskalnej online jest dołączona instrukcja o objętości jednej strony. Mieszczą się na niej wszystkie warianty obsługi kasy. Ale jeśli coś nie będzie dla ciebie jasne, zawsze możesz zajrzeć do pełnej instrukcji obsługi.

Kopia elektroniczna

Jest to elektroniczne archiwum paragonów i raportów. Kasa fiskalna Novitus zapisuje wszystkie kopie fiskalne w swojej pamięci. Później możesz te dane przeglądać i wydrukować. Ta funkcja przydaje się do porównywania wyników finansowych i analizy sprzedaży. Do niedawna kopie paragonów fiskalnych były archiwizowane przez podatnika. Dzięki wprowadzeniu kopii elektronicznej kasa fiskalna zwiększyła swoją funkcjonalność i obniżyła koszty eksploatacji.

Wydajny akumulator

Mobilna kasa fiskalna Novitus Nano 2 Online posiada mocny, wymienny akumulator, który ładuje się podczas pracy kasy fiskalnej. W pełni naładowany pozwala wydrukować nawet 3000 paragonów. Akumulator można naładować w kasie lub poza nią. Jeśli twoja kasa fiskalna codziennie pracuje przez wiele godzin mobilnie, pomyśl o zakupie drugiego akumulatora.

Kasa fiskalna z terminalem i innymi urządzeniami dodatkowymi

Jak podłączyć kasę fiskalną Novitus do komputera? Kasa fiskalna Novitus Nano 2 posiada w standardzie złącza komunikacyjne LAN i USB, za które nie trzeba dodatkowo dopłacać. Dzięki temu kasa fiskalna online bez problemu może współpracować z komputerem, wagą, czytnikiem kodów kreskowych czy szufladą. I to bez instalowania dodatkowych modułów. Novitus Nano to także kasa fiskalna z terminalem. Wystarczy podłączyć do niej pinpad firmy PayTel i można obsługiwać klientów, którzy coraz chętniej płacą kartami.

Wzornictwo

Kasa fiskalna co to, to nie tylko użyteczne funkcje, ale też element wizerunkowy. Jaka kasa fiskalna online ma jedno i drugie? Novitus Nano 2 Online to niezwykle udane połączenie nowoczesnych technologii i współczesnego designu. Ta kasa fiskalna jest niewielka, ładna i bardzo funkcjonalna. Jej ciekawy wygląd i wszechstronność użytkowania sprawiają, że nie jest to tania kasa fiskalna. Jednak, jeśli jest to twoja pierwsza kasa fiskalna, możesz starać się zwrot z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł. Zastanawiasz się, gdzie kupić kasę fiskalną? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy wszystkie wątpliwości — kasa fiskalna ile kosztuje, jaki model wybrać – pomożemy sfinalizować transakcję

Kasa fiskalna Novitus Nano 2
Kasa fiskalna Novitus Nano 2 – kolory
Waga1 kg
Wymiary30 × 20 × 15 cm
Podłączenie do internetu

GSM (2 lata), LAN, Wifi wbudowane, WiFi z zewnętrzengo modemu GSM

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE
Nazwa:
NANO II ONLINE
Typ:
kasa fiskalna
Przeznaczenie:
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
PARAMETRY URZĄDZENIA
Liczba towarów:
20 000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba kodów dowiązanych:
1000
Liczba grup towarowych:
100
Liczba kasjerów:
32
Rabaty/narzuty:
tak
Pojemność bufora ON-LINE:
20 000
Opakowania:
64
Nazwa towaru:
40 znaków
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj:
termiczny, typu clamshell
Typ:
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:
57 mm
KLAWIATURA
Rodzaj:
alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy:
29 w tym 9 funkcyjne
Klawisze szybkiej sprzedaży:
18 (9 w dwóch poziomach) +10 w trybie „szybka sprzedaż”
WYŚWIETLACZE
Klient:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 piksele
Kasjer:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne:
1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM
Sterowanie szufladą:
tak (aktywna)
ZASILANIE
Z sieci:
230 V, zasilacz zewnętrzny
Awaryjne:
akumulator 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą
WYMIARY

Instrukcja obsługi

Instrukcja skrócona obsługi kasy fiskalnej Online – Novitus Nano 2.

Instrukcja pełna obsługi kasy fiskalnej Online – Novitus Nano 2.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kasa fiskalna Novitus Nano 2 Online z możliwością pracy przenośnej”

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top