,

Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro

2.690,00 

Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro

Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro to zaawansowane urządzenie online, łączące funkcjonalność kasy fiskalnej z 7-calowym ekranem dotykowym tabletu pracującym na systemie Android. Dzięki tej kasie prowadzenie sprzedaży staje się komfortowe w różnorodnych warunkach. Jej oprogramowanie sprzedażowe jest łatwe w obsłudze i przydatne nawet w dużych przedsiębiorstwach. Nowatorskie rozwiązanie technologiczne, jakim jest model Next Pro od Novitus, zapewnia kompleksową kontrolę nad biznesem. Kasa umożliwia dodanie nieograniczonej liczby pozycji do bazy towarowej i dzięki swoim wydajnym komponentom umożliwia wybór sposobu połączenia z Centralnym Repozytorium Kas, oferując połączenie przez Ethernet (sieć LAN), Wi-Fi oraz opcjonalnie przez modem GSM (z kartą SIM).

Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro
Kasa fiskalna Novitus Next Pro
Komunikacja i współpraca

Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro bezproblemowo współdziałają z urządzeniami zewnętrznymi, jak skanery kodów, wagi elektroniczne czy terminale płatnicze. Dają dostęp do zaawansowanej aplikacji NoviCloud, umożliwiając zdalne zarządzanie kasa fiskalną. Kasa ta jest również wyposażona w zabezpieczoną pamięć wewnętrzną, co pozwala na automatyczne archiwizowanie istotnych danych sprzedażowych, w tym kopii paragonów dla klientów.

Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro- widok z boku
Kasa fiskalna Novitus Next Pro
Ergonomia i design

Charakterystyczną cechą Nowoczesna stacjonarna kasa fiskalna Novitus Next Pro jest jej nowoczesny design, wysoka wydajność, zaawansowana funkcjonalność i łatwość obsługi. Zbudowana z materiałów najwyższej jakości, wytrzymuje intensywną eksploatację. Jest to model kompaktowy, łatwo mieszczący się nawet w mniejszych miejscach obsługi klienta. Oprócz szybkiego działania zainstalowanego oprogramowania, kasa oferuje również dostęp do wielu przydatnych aplikacji mobilnych.

Łatwość użytkowania

W kase fiskalną Novitus Next Pro wbudowano wytrzymały mechanizm drukujący z obcinaczem, który umożliwia drukowanie i obcinanie do 1000 dokumentów dziennie, a także ułatwia wymianę papieru. Kasa Next Pro obsługuje różne rodzaje wydruków, w tym paragony dla klientów detalicznych oraz faktury VAT dla firm. Na paragonach można spersonalizować nagłówek, dodając logo firmy, oraz umieszczać kod QR w stopce.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu: +22 256 55 29

Shopping Cart
Scroll to Top